березня 2013

28 березня 2013

Робота технічної інспекції праці профспілок по захисту прав працівників у сфері охорони праці в 2012 році

 

Робота технічної інспекції праці профспілок

 

 по захисту прав працівників

 

 у сфері охорони праці в 2012 році

[ Детальніше... ]

26 березня 2013

«Дієва профспілка – ефективний колективний договір – захищені працівники»

Останнім часом все частіше порушується питання мотивації профспілкового членства, багато говориться про ефективність діяльності профспілкових організацій.

Прикладом ефективної діяльності профорганізації є діяльність профкому ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», що на Рівненщині. Методи ведення колдоговірної роботи на підприємстві заслуговують на неабияку увагу.

[ Детальніше... ]

Корупція та громадське обслуговування

Вашій увазі пропонується брошура Девіда Холла, директора Міжнародного дослідницького центру громадського обслуговування Гринвицького університету на замовлення Інтернаціоналу громадського обслуговування (файл додається).

[ Детальніше... ]

22 березня 2013

"Взаємодія транснаціональних корпорацій з національними економіками на прикладі України"

До вашої уваги пропонується аналітичне дослідження Еллани Молчанової, к.е.н., доцента Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана,  на тему  впливу транснаціональних корпорацій (ТНК) на економіку України, а також ролі профспілок у розв'язанні трудових відносин між ТНК та працівниками.

Дане дослідження виконане у грудні 2012 року за сприяння Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні(файл додається).

[ Детальніше... ]

Мінімальна заробітна плата - основний соціальний стандарт

Основна мета законодавчого встановлення мінімальної заробітної плати – забезпечення достатнього життєвого рівня, причому запровадження й підвищення рівня мінімальної заробітної плати є більш продуктивним методом боротьби з бідністю, аніж різнопланові форми соціальної допомоги. Мінімальна заробітна плата є також засобом захисту найманих працівників від невиправдано низької заробітної плати, а також підтримує стратегічну лінію на підвищення її розміру до рівня, який забезпечує розширене відтворення робочої сили, професійну працездатність та розвиток людського капіталу.

[ Детальніше... ]

21 березня 2013

запровадження Типової методики розрахунку галузевих стандартів оплати праці

 

Проект

 

 

 

Типова методика розрахунку галузевого стандарту оплати праці  

 

1. Методика призначена для використання сторонами соціального діалогу на галузевому рівні показника галузевого стандарту оплати праці як орієнтиру у переговорах з визначення мінімальних гарантій в оплаті праці в угодах та колективних договорах.

[ Детальніше... ]

Інформаційна довідка про завдання ФПУ щодо розгортання масового навчання представників профспілок з питань охорони праці

Рада ФПУ постановою від 12.12.2012 № Р-6-3 «Про завдання профспілкових організацій щодо забезпечення громадського контролю за дотриманням трудового законодавства» визначила, що одним із пріоритетних завдань Федерації профспілок України, її членських організацій на 2013–2014 роки є розгортання масового, дієвого громадського контролю профспілок за додержанням законодавства про охорону праці, зміцнення технічної інспекції праці.

[ Детальніше... ]

Інформаційна довідка щодо фінансування Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України навчання з питань охорони праці представників профспілок у 2013 році

Інформаційна довідка

щодо навчання з питань охорони праці представників профспілок у 2013 році та участь у його фінансуванні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

 

[ Детальніше... ]